• جهت بازیابی رمز عبور خود

    توجه داشته باشید که رمز عبور جدید تنها به ایمیلی که با آن ثبت نام نموده اید ارسال خواهد شد لذا از وارد کردن ایمیل های دیگر خودداری نمایید.

    رمز خود را فراموش کرده ام
  • راهنمای عضو شدن در سایت :

    در صورتی که عضو سایت نیستید، جهت استفاده بهتر و دریافت کامل مطالب، لطفا عضو شوید.

    عضویت
ورود

درباره ما

"مجموعه آموزشی سازه و معماری"

با در نظر گرفتن نیاز بازار کار به نیروی انسانی کارآمد و ماهر در بخش های مختلف صنعت ساختمان و همچنین عدم انعطاف پذیری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در پاسخ دهی مطلوب به ضرورت ها و خواسته های واقعی کارفرمایان یقینا وجود دوره ها و کارگاه های آموزشی اثربخش به مثابه گامی موثر در رفع این نقیصه مهم می تواند نقش بسزایی را در روند شکوفایی حرفه و رونق بخشیدن به چرخه اقتصادی کشور ایفا نماید.
مجموعه آموزشی سازه و معماری با هدف آموزش کاربردی صنعت ساختمان برای نیل به اهداف مذکور، در طی این سالها دوره های تخصصی متنوع مربوط به رشته های اصلی و 4 گانه صنعت ساختمان شامل عمران، معماری، نقشه برداری و تاسیسات را با حضور اساتیدی مجرب برگزار نموده است. باعث مباهات ماست که توانستیم دراین مسیر میزبان مهندسان زیادی از سطح استان گیلان و بعضا استانهای مجاور برای دوره های آزمونهای تخصصی و همینطور دانشجویانی از کلیه دانشگاه های معتبر استان برای دوره های مختلف دپارتمانهای تخصصی باشیم.

 


شرح مختصری از فعالیتها و سوابق مجموعه آموزشی سازه و معماری:

 

مجموعه آموزشی سازه و معماری به عنوان یکی از با سابقه ترین مجموعه های آموزشی ساختمان گیلان، با تجربه فعالیت آموزشی از سال 1379 تا 1392 با نام خانه عمران و از تیر ماه 1392 با اخذ مجوزهای تکمیلی از سازمان فنی و حرفه ای با نام مجموعه آموزشی سازه و معماری فعالیت می نماید.
این مجموعه به عنوان پیشرو در دوره های بازآموزی مهندسی ساختمان طی چندین سال گذشته براساس نگرشی پویا با ارائه خدماتی گسترده، جریان نوین آموزش بدون مرز را درحوزه های ساخت و ساز و طرح های عمرانی انجام داده و اینک با تکیه بر مدرسان علمی مجرب و پیشرفته ترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود، یکی از قوی ترین مجموعه های آموزشی استان در این زمینه بوده و بصورت منظم دوره ها و کارگاه های آموزشی متنوع را در دپارتمان های مختلف برای متخصصان عزیز کشورمان طراحی و برگزار مینماید.

 

 

 رویکرد و ویژگی های مجموعه آموزشی سازه و معماری؛

 

مدرسان مجرب :
کليه مدرسان با سطح تحصيلات کارشناسي و کارشناسي ارشد با سابقه فعاليت تخصصي در حوزه آموزشي مربوطه مي باشند.

محیط آموزشی استاندارد :
1. کليه دوره هاي آموزشي با حداقل 3 و حداکثر 4 نفربه حالت تقريبا نيمه خصوصي برگزار مي گردد تا امکان هر گونه تبادل نظر و انتقال اطلاعات بين مدرس و کارآموز به بهترين شکل ممکن برقرار گردد.
2. کليه تجهيزات لازم جهت آموزش و يادگيري به ازاي هر کارآموز مجزا در اختيار کارآموز قرار گرفته تا از تمام فرصت کلاس بهره برداري نمايند، به عنوان مثال در دوره هاي نرم افزار يک سيستم به روز در اختيار هر يک از کارآموزان قرار مي گيرد.

دوره های آموزشی تخصصی-کاربردی :
ضمن بروز رساني مستمر کليه دوره های داير در مجموعه، همواره با برگزاري جلسات با مدرسان و کارآموزان، از آخرين نيازهاي آموزشي مطلع و در اسرع وقت جهت دوره آموزشي پيشنهادي برنامه کلاسي مناسب تهيه و ارائه مي گردد.

اعطای گواهینامه ی بین المللی مهارت :
مجموعه آموزشي سازه و معماري هم اکنون اين امکان را دارد که در بيش از 15 دوره مختلف کارآموزان را جهت دريافت گواهي بين المللي مهارت به سازمان معرفي نمايد. با پيگيري امور اداري لازم، بزودي امکان معرفي در دوره هاي بيشتري نيز فراهم مي گردد.
ضمنا براي کليه کارآموزان گواهي پايان دوره از طرف آموزشگاه صادر مي گردد.

ارتباط با محیط کسب و کار :
با تاسيس دفتر فني مهندسي سازه و معماري در سال 1392، با مديريت و کادر يکسان با مجموعه آموزشي، سعي خواهيم نمود در صورت نياز به نيروي کار در دفتر فني از کارآموزان ممتاز مجموعه آموزشي استفاده نموده و يا در صورت امکان و نياز همکاران، به ساير دفاتر فني و مهندسي معرفي نماييم.

شهریه ی مناسب - همکاری در پرداخت :
علي رغم استفاده از متخصص ترين و مجرب ترين مدرسان، به جهت در نظر گرفتن شرايط اقتصادي و رفاه حال مخصوصا دانشجويان عزيز با مساعدت فوق العاده مدرسين، شهريه ها در کمترين حد ممکن در نظر گرفته شده و امکان تقسيط بدون ارائه چک نيز براي کار آموزان وجود خواهد داشت.

آموزش در محیط مجازی :
در نظر داريم به اميد خدا با به روز رساني سايت مجموعه آموزشي سازه و معماري، ضمن تسهيل اطلاع از آخرين برنامه هاي مجموعه براي علاقه مندان در محيط مجازي، در صورت امکان آموزش مجازي را نيز حداقل در تعدادي از دوره هاي آموزشي راه اندازي نماييم.

 

با تشکر - مدیریت مجموعه آموزشی سازه و معماری

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.