در پایان سال ۲۰۱۸ شهرک Sansheng در حومه چنگدو در جنوب غربی چین، توسط گروه معماری MUDAطراحی و ساخته شده است. رستوران Garden Hotpot در مناطق حاشیه شهرک Sansheng و دقیقا حول حوضچه نیلوفر آبی واقع شده است، که در یک جنگل اکالیپتوس پنهان شده است.

این ساختمان دارای ۲۹۰ متر مساحت با ارتفاع ۳ متر است و عرض آن با تغییر زمین طبیعی در کفِ آن متفاوت است. این سکو از چوب ضد ضربه و سقف آن از ورق استیل گالوانیزه که روکش شده و با رنگ فلوروکربن سفید پوشیده شده، ساخته شده است.

ساختمان سبک و شفاف است. کاربران در اطراف دریاچه می‌نشینند .زیبایی منظره و طبیعت در کل فضا پخش می‌شود و یک تور شگفت‌انگیز از نظر اکولوژیکی آغاز می‌شود.

بخار دریاچه مانند بخار و دود یک دیگ جوشان از آن بلند شده و در بین درختان و ستون های رستوران پخش می شود تا منظره و طبیعتی فوق العاده را دبه نمایش بگذارد. ستون های نازک به طور مساوی در دو طرفِ سقف پخش شده اند و از لحاظ حفظ ایمنی در سازه بی نقص هستند.

داخل رستوران تصویر و منظره ی طبیعی شفاف و بدون مانع برای دید است و در همه جای آن می توان نمایی از جنگل یا دریاچه را دید. بستر پایینی با منحنی سقف یکسان است، و همین روش در طراحی برای منعکس کردن یکدیگر و نشان دادن ثبات و یکپارچگی کل محیط مورد استفاده قرار گرفته است.

 

مجموعه‌ای از ستون‌های فولادی با قطر ۸۸ میلی متر که با تنه‌های صاف درختان اوکالیپتوس اطراف رستوران درهم آمیخته شده به عنوان پشتیبان استفاده می‌شود و در طبیعت پنهان می‌شوند. نرده‌ های چوبی منحنی کنار دریاچه که مرز بین دریاچه و رستوران را جدا میکند ،باعث افزایش ایمنی برای نزدیک‌تر شدن مردم به طبیعت میشود و برای مشتریان ساخته شده‌ تا از مناظر لذت ببرند.